Vodovodní baterie

Nabízíme produkty následujících výrobců:

Jak si správně vybrat vodovodní baterii
Mnozí z vás, kteří jste si zařizovali nebo zařizujete svou novou koupelnu, jste zcela jistě stáli před několika rozhodnutími. Poté, co jste se definitivně rozhodli pro druh a barevný odstín obkladu, tvar a velikost vany, umyvadla, popř. další sanity, přišla určitě řada na výběr vodovodních baterií. Když vezmeme v úvahu umyvadlo (dnes již běžně i dvojumyvadlo), vanu, sprchový kout a leckdy i bidet, jedná se až o pět vodovodních baterií. A stojíme možná před prvním problémem – zkompletovat sérii bateriemi pokud možno ve stejném designu. A je tu hned druhý problém – design vodovodní baterie. Dávno již totiž neplatí, že od vodovodní baterie čekáme pouze to, že z ní poteče teplá a studená voda. Obzvláště ne poté, co jsme strávili mnoho úsilí a času nad realizací moderní a pěkné koupelny a zbývá možná to poslední – sladit její design s výběrem stejně moderních a pěkných vodovodních baterií. Vždyť právě vodovodní baterie jsou mnohdy tím posledním výrazným prvkem, který dodá koupelně finální ráz. Nemluvě o tom, že vodovodní baterie v koupelně používáme každodenně a máme je tudíž neustále na očích!

Jaký design tedy volit? Především je třeba vycházet z tvaru a designu použité sanity. Moderním trendem jsou, více než klasické oválné tvary, tvary hranaté a ostré. I v tomto provedení lze samozřejmě volit mezi bateriemi pákovými nebo klasickými kohoutkovými. Velké oblibě se v poslední době těší baterie prvkové, které lze zabudovat přímo na vanu, umyvadlo či zeď – u sprchových setů. V takovém případě hovoříme o tzv. podmítkovém provedení, které krom praktičnosti splňuje i přísná estetická kriteria. Obzvláště u těchto baterií se doporučuje konzultace s instalatérskou firmou, která bude provádět montáž, zejména z důvodu složitější instalace.

Poté, co máme baterii již nainstalovanou a s radostí ji užíváme začneme řešit, co s její údržbou. Zejména tam, kde je tvrdší voda, zůstávají na baterii stopy po této vodě. K ošetření a očištění baterie doporučujeme použít nejlépe suchý hadřík, popř. chemické prostředky k tomu určené – zde však s velkou opatrností neb každý chemický prostředek je různě agresivní a mnohdy může víc uškodit nežli pomoct.

Sanitární program pro handicapované.
Inzeráty na pracovní místa.
Využijte výhodných akcí, ušetřete na slevách!
Kontakty na naše zaměstnance.

Tel: 577 001 049, All right reserved © 2012 Artex